O násPříběh Kudomu

Náš příběh se začíná psát v roce 2000, kdy vznikl nápad vyrábět městský mobiliář a založit tak rodinnou firmu Urbania. V tom samém roce jsem přišel na svět já, a dá se říct, že jsem ve firmě vyrůstal.

Vzpomínám si, jak mě rodiče jako malého brali do firmy, když nebyl nikdo na hlídání. V té době ve firmě pracoval děda s babičkou i strýc, takže jsem se tam cítil opravdu jako doma. Fascinovaně jsem sledoval, jak postupně vznikají nejrůznější výrobky.


Z počátku se firma zaměřovala převážně jen na informační tabule a dopravní značky. Po čase však rostla poptávka i po parkových lavičkách a cyklostojanech. I když by se mohlo zdát, že se výroba venkovního nábytku do veřejného prostoru značně neliší od „normálního“ venkovního nábytku, opak je pravdou. Na výrobky je kladen obrovský nárok na odolnost, a to nejen kvůli povětrnostním podmínkám, ale také vandalismu. Učili jsme se tak z vlastních chyb a dali do výroby všechno. Když myslím všechno tak opravdu všechno. Objížděli jsme spolu místa, kde náš nábytek stál a kontrolovali jej. Tátovým a nyní i mým cílem je neustále směřovat vývoj našich výrobků k té nejvyšší možné kvalitě, aby zákazníci byli spokojeni.

Podařilo se nám vytvořit mobiliář pro 320 měst a 550 obcí, který i po 20 letech denně slouží mnoha lidem. Můžeme tak s klidným srdcem říct, že naše výrobky dosáhly nadstandardní kvality, za kterou si stojíme.

V poslední době nám čím dál víc lidí píše, zda by si nemohli zakoupit cyklobox i na svou zahradu. Právě tak vznikl nápad vytvořit novou značku Kudomu, která se bude soustředit na zákazníky hledající opravdovou kvalitu.Přesně po dvaceti letech tak začínáme psát nový příběh. Spojením mého nadšení do designu a mnoholetých zkušeností firmy Urbania vznikají ty nejlepší kousky pro Vaši zahradu. Nakonfigurujte si jednoduše nábytek na našem webu, budete tak mít originální kousek podle Vašeho přání.

Stále rosteme a rozvíjíme se. Nápadů máme plný šuplík, ale chceme je prvně dotáhnout k dokonalosti, než Vám je nabídneme. Aktuálně je naším nejnovějším návrhem kolekce květináčů Liger, která je od letošního května v naší nabídce. Jde o velké květináče vhodné například i pro pěstování zeleniny.

Ctíme hodnoty jako je kvalita a funkčnost, proto i cílem Kudomu je tvořit výrobky sloužící celý život.Přestože se jedná o obnovitelný zdroj, není nutné řešit opravu výměnou, stačí dodržovat pravidelnou kontrolu a údržbu.

Vyrábíme na Moravě od roku
2001

Naše výrobky můžete potkat ve městech po celé republice. Jsou tak otestovány nejen časem, ale i životem a to v těch nejtěžších podmínkách. Teď ty nejlepší z nich nabízíme i pro vaši zahradu.
Záruka 5 let


Potřebujete poradit?
Chcete nezávaznou nabídku?