Akátové prkénko

Rozměr: 32,5 x 21 x 2 cm (d x š x v)

Ručně vyrobené prkénko z tvrdého akátového dřeva z naší dílny na Moravě. Díky šikmému seříznutí hran lze snadno zvednout ze stolu.

Dostupnost Skladem (10 ks)
Kód: 217
940 Kč
Akátové prkénko
prkenko bile pozadi mensi
Doprava zdarma

Snažíme se neplýtvat

U nás v dílně vzniká při výrobě nábytku spousta menších odřezků dřeva, které se už pro náš nábytek nedají dále využít. Přemýšleli jsme jak tyto odřezky využít a napadlo nás udělat jednoduché prkénko pro krájení zeleniny nebo pro servírování pochoutek z grilu.

 DSCF8101-1920
DSC_0289-upr1920

Chytrý detail

Prkénko má šikmo seříznuté hrany, což není jen estetická záležitost, ale především praktická. Díky tomu jde prkénko snadno uchopit a zvednout.

Přírodní a zdravotně nezávadný olej

Povrch dřeva jsme opatřili speciálním přírodním olejem, který má atest i pro použití na výrobu hraček pro děti. Je tedy naprosto zdravotně nezávadný. Tento olej prkénko chrání před vniknutím mastnot z jídla a po umytí díky němu prkénko rychleji uschne. Pro delší životnost hezkého povrchu nedoporučujeme prkénko umývat v myčce.

 DSC_0248.upr-1920
DSCF8084-1920

Ideální rozměr

Rozměr prkénka jsme pořádně promysleli, aby nebylo příliš malé nebo naopak příliš velké a těžké. Nakonec jsme zvolili velikost, která je naprosto ideální a univerzální pro nejrůznější použití. Přesvědčte se sami.

 

#pece-o-produkt#

 

Prkénko omývejte ručně, v žádném případě ho nedávejte do myčky. Nenechávejte prkénko dlouho stát ve vodě. Před uložením ho nechte oschnout.

Olejová povrchová úprava se bude ze dřeva postupně vymývat. Jakmile se vám bude zdát, že už prkénko rychle nasakuje vodu, je ideální ho znovu přetřít minerálním nebo rostlinným olejem. Po zaschnutí získá původní lesk a bude opět lépe odolávat vodě a skvrnám z potravin. 

Pokud byste chtěli poradit, klidně nám zavolejte.

 

#pece-o-produkt-konec#

#technicka-specifikace#

Materiály:
Akátové dřevo opatřené speciálním zdravotně nezávadným olejem

Rozměry:
Délka: 32,5 cm
Šířka: 21 cm
Tloušťka: 2 cm

Hmotnost: 900 g

 prkenko-bile-pozadi-rozmer

#technicka-specifikace-konec#

 

Podobné produkty